%100 Kurumsal
Güvence

Çimstone markalı ürünlerimizin %100 arkasındayız. Çimstone, tecrübesi ve sunduğu kurumsal güvencesiyle %100 taşın arkasında durarak, mutlak müşteri memnuniyeti sağlar.


Tezfab bayisi
olmak ister misiniz?


Detaylar için
iletişime geçin.

Bayi başvuru


Hijyenik

Kılcal çatlak bulunmayan dokusu sayesinde Çimstone, üzerinde mikro organizmaların üremesine izin vermez ve mikrop barındırmaz.


Şık ve özgün

Birbirinden güzel renk ve doku seçenekleri ile Çimstone mutfak ve banyoların modern çizgisiyle mükemmel uyum sağlar.


Aşınmaya ve
çizilmeye dayanıklı

Doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan kuvars, 7 mohs sertlik derecesi sayesinde Çimstone’a eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. Çimstone, kuvarsın üstünlüklerini aynen yüzeylere yansıtır.


Asit ve bazlara karşı dirençli

Çimstone, asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösterir. Zeytinyağı, şarap, sirke, limon, çay, meyve suları ve güçlü baharatlar sorun olmaktan çıkar.

Tezfab | Çimstone

Çimstone'da yeni ne var?
Nisan 25, 2018
Çimstone Nedir?

Çimstone Nedir?

İtalyan markası Breton tarafından ileri teknolojik altyapı dahilinde elde edilen kuvars tozu ve bu süreç kapsamında üretimi gerçekleşen Çimstone, kuvars esaslı bir çeşit kompoze taştır. Çimstone’a
Mart 27, 2018

Deneme

Lorem Ipsum Nedir? Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı
Kasım 30, 2017

Nulla ante tortor turpis

Kasım 30, 2017

In accumsan posuere libero id lorem ipsum

Tezfab İş Ortağı Olun